Danışmanlık
Görevimiz değer yaratmaktır.
HÜR KALIP hedefi,müşterilerinin işlerine sürekli olarak artı değer katmaktır. Üstendiğimiz her işi 'en iyi' şekilde gerçekleştirmek için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayız.
En önemli varlığımız adımıza duyulan güvendir.
HÜR KALIP,müşterilerinin işleri ile ilgili öğrendiklerinin mahremiyetini korumaya,tarafsızlık ve bağımsızlık ilkelerinden ödün vermemeye ve müşterinin çıkarlarını her türlü düşüncenin önünde tutmaya özen gösterir. İş hayatında gösterdiğimiz özeni,çalışkanlığı ve dürüstşüğü toplum hizmetlerinde ve özel hayatımızda da bir yaşam biçimi haline getirmek ilkemizdir
İşimizin garantisi,çalışanımızın kalitesidir.
HÜRKALIP,en nitelikli çalışanları kazanmak, karşılıklı güven ortamı oluşturmak ve takım çalışması içerisinde sürekli gelişmeyi sağamak için titizlikle çalışır. Sağlıklı yaşama verilen önemin,insanın kendisine ve çevresine duyduğu sagının ifades olduğuna inanırız.
Geleceğimizin güvencesi,sürekli öğrenme tutkuuzdur.
HÜRKALIP,her çalışanın kendini, işini ve sistemlerimizi sürekli geliştirmesi için uygun ortam hazırlar ve bu konuda ödün vermeksizin çalışmasını bekler. En kıt kaynak olan zamanın,en iyi şekilde değerlendirilmesi için çalışırız.
Yaşam kalitesini yükseltmede bilim ve teknolojiden yararlanırız.
HÜRKALIP,müşterilerinin hızla değişen gereksinimlerine cevap verebilmek için dünyadaki en i örnekleri, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri izlemenin ve başkalarının deneyimlerinden faydalanmanın gerekliliğine inanır.
Hayal gücünün,yaratıcılık ve atılımın temeli olduğuna inanırız.
HÜRKALIP,hizmet verdiği müşterilerinin işlerinin yaratıcı çözümler gerektirdiğini bilir; ürettiği çözümlerin uygulanabilir olmasına ve farklılık yaratabilmesine özen gösterir.
Başarının sırrı rekabet gücünü artırmada süreklilik sağlamaktır.
HÜRKALIP,müşterilerine verdiği hizmetin her evresinde müşterileri ile bir takım ruhu içinde bütünleşerek çalışır. Müşterilerimizin başarısının,topumumuzun ve ülkemizin başarısı olarak yayılacağına ve yaşam kalitesini artıracağına
 

 

Copyright © 2013 www.hurkalip.com .All Rights Reserved | Tasarım ve Kodlama : Alcom Yazılım